Základní příslušenství pro fotbal

Fotbal je velmi populární sport, který se hraje po celém světě. Je to přístupný sport, který se snadno učí a hraje. Je také velmi levné hrát. Ať už hrajete v klubovém týmu nebo ve svém okolí, fotbal je skvělá volba. Speciální fotbalová taška udrží všechny vaše fotbalové vybavení na jednom místě.

Fotbalové kužely jsou velmi užitečné pro definování hranic ve hrách a cvičných cvičeních. Trenéři je používají k označení vzdáleností a bodů na hřišti. Jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, přičemž ty tradiční jsou vyšší a obvykle se používají pro scrimmage pole. Můžete se však setkat i s plochými kužely, které využijete při cvičení agility. Je důležité zvolit pestrobarevný kužel, protože tmavě zbarvené nemusí být viditelné pro rychle se pohybující hráče.

Dalším nezbytným vybavením je tréninkový míč. Tréninkové míče jsou menší než fotbalové a mají hráčům pomáhat rozvíjet jejich dovednosti. Tyto míčky jsou lehké a pohybují se vzduchem s menší námahou. Měli by stát kolem 15 $ za balení náhradních dílů. Je důležité udržovat dítě hydratované, protože fotbalisté tráví hodně času běháním. Je také dobré pořídit dítěti láhev na vodu (více informací).

Hra se řídí 17 pravidly. Ty jsou známé jako zákony hry a jsou stanoveny Mezinárodní fotbalovou asociací. Byly vytvořeny jako univerzální, ale byly upraveny pro různé faktory včetně věku, pohlaví a postižení.